wyszukiwanie zaawansowane

» Zasady wysyłki

Zasady wysyłki

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kupowanie w naszym sklepie było proste i wygodne. Zadbaliśmy o czytelność stron naszych produktów i łatwość nawigacji przy wyborze towaru.

 

Zasady wysyłki zamówionego towaru:

 

  • Nasz dostawy są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności. Towar wysyłany jest na terenie Polski Kurierem DPD, kurierem InPost lub Pocztą Polską. Wysyłka 1 dnia roboczego nie dotyczy zaproszeń ślubnych, zawiadomień ślubnych, winietek oraz wszystkich pozostałych produktów oferowanych przez nas, wykonywanych na specjalne zamówienie klienta. Czas realizacji wysyłki jest widoczny przy każdym produkcie.
  • Koszt wysyłki wyliczany jest automatycznie. Przy obliczaniu brana jest pod uwagę waga towarów oraz ich objętość.
  • Wysyłka za granicę realizowana jest za pośrednictwem Kuriera lub Poczty Polskiej jako przesyłka ekonomiczna lub lotnicza. 
  • Wysyłka za granicę jest realizowana tylko po uprzednim kontakcie mailowym w celu ustalenia kosztów przesyłki. 
  • Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki.

 

Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony.

Prosimy o sprawdzenie przy otrzymaniu przesyłki, czy nie została naruszona podczas transportu. W przypadku uszkodzenia paczki prosimy sporządzić protokół szkody w obecności kuriera.

 

Uwaga! Jeżeli zamówienie zostało złożone w dniu wolnym od pracy (soboty, niedziele i święta) lub w dniu poprzedzającym dzień wolny od pracy, wówczas realizacja zamówienia przypada na następny dzień roboczy. W soboty paczki NIE są doręczane.
 


Przejdź do strony głównej